General election candidates 2019 for London: Who are the MPs in my constituency?

Ewan Somerville
It is all to play for in many parts of London as well-known MPs stand down and new candidates emerge: Getty Images

London's 73 constituencies usually prove a crucial battleground in any general election and this year is no different.

As the 12 December poll nears, traditional Labour strongholds in the capital are facing new Brexit Party competition, and many local favourite MPs are standing down, leaving open and unpredictable contests.

Streatham is one such race, where ex-Labour MP Chuka Umunna commanded almost 70 per cent of the vote in 2017, bur he is now standing for the Liberal Democrats in the Cities of London and Westminster seat.

Other key constituencies to watch carefully include Finchley and Golders Green, where former Labour MP Luciana Berger, now standing for the Lib Dems, is hoping to upset the knife-edge result of the last election.

The so-called "remain alliance" parties are also targeting seats including Wimbledon and Richmond Park, where Zac Goldsmith faces losing his marginal 45-vote majority.

We've compiled a list of all the confirmed candidates standing in every London constituency, with a brief analysis of the most interesting battles.

You can use the find function on your device to easily find your local constituency.

Barking

Incumbent: Dame Margaret Hodge, Labour Party

Confirmed candidates standing:

Ann Haigh, Liberal Democrats

Dame Margaret Hodge, Labour Party

Tamkeen Shaikh, Conservative Party

Karen Batley, The Brexit Party

Shannon Butterfield, Green

Battersea

Incumbent: Marsha De Cordova, Labour

Confirmed candidates standing:

Kim Caddy, Conservative

Lois Davis, Green

Marsha de Cordova, Labour

Mark Gitsham, Liberal Democrats

Jake Thomas, The Brexit Party

Beckenham

Incumbent: Bob Stewart, Conservative

Confirmed candidates standing:

Bob Stewart, Conservative

Chloe-Jane Ross, Liberal Democrat

Marina Ahmad, Labour

Ruth Fabricant, Green

Bermondsey & Old Southwark

Incumbent: Neil Coyle, Labour

Confirmed candidates standing:

Alex Matthews, The Brexit Party

Andrew Baker, Conservative

Humaira Ali, Liberal Democrats

Neil Coyle, Labour

Bethnal Green & Bow

Incumbent: Rushanara Ali, Labour

Confirmed candidates standing:

Rushanara Ali, Labour

Shahrar Ali, Green

David Axe, The Brexit Party

Josh Babarinde, Liberal Democrats

Vanessa Hudson, Animal Welfare Party

Nicholas Stovold, Conservative

Bexleyheath & Crayford

Incumbent: David Evennett​

Confirmed candidates standing:

Tony Ball, Green

Anna Day, Labour

David Evennett, Conservative

David McBride, Liberal Democrat

Graham Moore, English Democrats

Brent Central

Incumbent: Dawn Butler, Labour

Confirmed candidates standing:

Dawn Butler, Labour

David Brescia, Conservative

William Relton, Green

Deborah Ungar, Liberal Democrat

Brent North

Incumbent: Barry Gardiner, Labour

Confirmed candidates standing:

Noel Coonan, Independent

Barry Gardiner, Labour

Elcena Jeffers, Independent

Paul Lorber, Liberal Democrat

Suzie O’Brien, The Brexit Party

Anjana Patel, Conservative

Simon Rebbit, Green

Brentford & Isleworth

Incumbent: Ruth Cadbury, Labour

Confirmed candidates standing:

Ruth Cadbury, Labour

Helen Cross, Liberal Democrat

Daniel Goldsmith, Green

Lucy O’Sullivan, The Brexit Party

Seena Shah, Conservative

Bromley & Chislehurst

Incumbent: Bob Neill, Conservative

Confirmed candidates standing:

Zion Amodu, Christian Peoples Alliance

Jyoti Dialani, Renew

Mary Ion, Green

Julie Ireland, Liberal Democrat

Bob Neill, Conservative

Angela Wilkins, Labour

Camberwell & Peckham

Incumbent: Harriet Harman, Labour

Confirmed candidates standing:

Cass Cass-Horne, The Brexit Party

Harriet Harman, Labour

Julia Ogiehor, Liberal Democrat

Joshua Ogunleye, Workers Revolutionary Party

Peter Quentin, Conservative

Claire Sheppard, Green

Carshalton & Wallington

Incumbent: Tom Brake, Liberal Democrat

Confirmed candidates standing:

Tom Brake, Liberal Democrat

Elliot Colburn, Conservative

Ashley Dickenson, Christian Peoples Alliance

Tracey Hague, Green

Ahmad Wattoo, Labour

James Woudhuysen, The Brexit Party

Chelsea & Fulham

Incumbent: Greg Hands, Conservative

Confirmed candidates standing:

Greg Hands, Conservative

Nicola Horlick, Liberal Democrat

Samuel Morland, Animal Welfare Party

Matt Uberoi, Labour

Chingford & Woodford Green

Incumbent: Ian Duncan Smith, Conservative

Confirmed candidates standing:

Ian Duncan Smith, Conservative

Geoff Seeff, Liberal Democrat

Faizia Shaheen, Labour

One to watch: Labour are targeting Chingford & Woodford Green, the home of former Work and Pensions Secretary and ardent Brexiteer Ian Duncan Smith, who has held the seat for 27 years. Their candidate, Dr Faizia Shaheen, is director of the Centre for Labour and Social Studies think tank.

Chipping Barnet

Incumbent: Theresa Villiers, Conservative

Confirmed candidates standing:

Gabrielle Bailey, Green

Isabelle Parasram, Liberal Democrat

John Sheffied, Advance Together

Theresa Villiers, Conservative

Emma Whysall, Labour

Cities of London & Westminster

Chuka Umunna is a strong Liberal Democrat hopeful vying for the Cities of London and Westminster seat (Getty Images)

Incumbent: Mark Field, Conservative

Confirmed candidates standing:

Nickie Aiken, Conservative

Jill McLachlan, Christian Peoples Alliance

Gordon Nardell, Labour

Zack Polanski, Green

Chuka Umunna, Liberal Democrat

Dirk van Heck, Liberal Party

One to watch: The Tories could lose Cites of London & Westminster as Mark Field stands down after holding the seat since 2001. The Liberal Democrats are hoping to swing the seat by fielding Chuka former, the Streatham MP and a big name, as their candidate.

Croydon Central

Incumbent: Sarah Jones, Labour

Confirmed candidates standing:

Mario Creatura, Conservative

Sarah Jones, Labour

Peter Sonnex, The Brexit Party

Simon Sprague, Liberal Democrat

Esther Sutton, Green

Croydon North

Incumbent: Steve Reed, Labour

Confirmed candidates standing:

Claire Bonham, Liberal Democrats

Rachel Chance, Green

Donald Ekekhomen, Conservative

Candace Mitchell, Christian Peoples Alliance

Chidi Ngwaba, The Brexit Party

Steve Reed, Labour

Croydon South

Incumbent: Chris Philp, Conservative

Confirmed candidates standing:

Olga Fitzroy, Labour

Kathleen Garner, UKIP

Anna Jones, Liberal Democrat

Chris Philp, Conservative

Peter Underwood, Green

Dagenham & Rainham

Incumbent: Jon Cruddas, Labour

Confirmed candidates standing:

Tom Bewick, Brexit Party

Jon Cruddas, Labour

Ron Emin, Independent

Sam Fisk, Liberal Democrat

Terry London, Independent

Azzees Minott, Green

Damian White, Conservative

One to watch: The Conservatives have Dagenham and Rainham in their sights, as the seat had the highest Leave vote of any London constituency - 62.4 per cent - in 2016.

Dulwich & West Norwood

Incumbent: Helen Hayes, Labour

Confirmed candidates standing:

Jonathan Bartley, Green

Helen Hayes, Labour

Anthony Hodgson, Christian Peoples Alliance

Jane Lyons, Conservative

John Plume, UKIP

Julia Stephenson, The Brexit Party

Ealing Central & Acton

Incumbent: Rupa Huq, Labour

Confirmed candidates standing:

Samir Alsoodani, Brexit Party

Sonul Badiani, Liberal Democrats

Katie Crossland, Green

Julian Gallant, Conservative

Rupa Huq, Labour

Ealing North

Incumbent: Steve Pound, Labour

Confirmed candidates standing:

Henrietta Bewley, Liberal Democrats

James Murray, Labour

Jeremy Parker, Green

Anthony Pickles, Conservative

Ealing Southall

Incumbent: Virendra Sharma, Labour

Confirmed candidates standing:

Rosamund Beattie, The Brexit Party

Tom Bennett, Conservative

Suzanne Fernandes, Christian Peoples Alliance

Tariq Mahmood, Liberal Democrat

Darren Moore, Green

Virendra Sharma, Labour

Hassan Zulkifal, Workers Revolutionary Party

East Ham

Incumbent: Stephen Timms, Labour

Confirmed candidates standing:

Michael Fox, Liberal Democrat

Kamran Malik, Communities United

Scott Pattenden, Conservative

Alka Sehgal Cuthbert, The Brexit Party

Mike Spracklin, Green

Stephen Timms, Labour

Edmonton

Incumbent: Kate Osamor, Labour

Confirmed candidates standing:

James Hockney, Conservative

Benjamin Maydon, Green

Kate Osamor, Labour

David Schmitz, Liberal Democrat

Sachin Sehgal, The Brexit Party

Sabriye Warsame, Independent

Eltham

Incumbent: Clive Efford, Labour

Confirmed candidates standing:

Clive Efford, Labour

Louie French, Conservative

Charley Hasted, Liberal Democrat

Steve Kelleher, The Brexit Party

Matt Stratford, Green

Enfield North

Incumbent: Joan Ryan, Labour

Confirmed candidates standing:

Feryal Clark, Labour

Ike Ijeh, The Brexit Party

Joanne Laban, Conservative

Guy Russo, Liberal Democrat

Isobel Whittaker, Green

Enfield Southgate

Incumbent: Bambos Charalambous, Labour

Confirmed candidates standing:

Luke Balnave, Green

David Burrowes, Conservative

Bambos Charalambous, Labour

Parag Shah, The Brexit Party

Rob Wilson, Liberal Democrat

Erith & Thamesmead

Incumbent: Teresa Pearce, Labour

Confirmed candidates standing:

Tom Bright, The Brexit Party

Claudine Letsae, Green

Richard Mitchell, Christian Peoples Alliance

Abena Oppong-Asare, Labour

Joe Robertson, Conservative

Sam Webber, Liberal Democrat

Feltham & Heston

Incumbent: Seema Malhotra, Labour

Confirmed candidates standing:

Tony Firkins, Green

Jane Keep, Conservative

Seema Malhotra, Labour

Hina Malik, Liberal Democrat

Martyn Nelson, The Brexit Party

Finchley & Golders Green

Luciana Berger (centre) quit the Labour Party over

Incumbent: Mike Freer, Conservative

Confirmed candidates standing:

Luciana Berger, Liberal Democrat

Mike Freer, Conservative

Ross Houston, Labour

One to watch: With the largest Jewish population of any UK constituency, Finchley and Golders Green has become a target seat for the Liberal Democrats, despite them coming third here in 2017.

Their candidate Luciana Berger quit the Labour party earlier this year decrying "institutional anti-Semitism". A poll in October put her on course to take the seat from incumbent Mike Freer, whose majority is only 1,657.

Greenwich & Woolwich

Incumbent: Matthew Pennycook, Labour

Confirmed candidates standing:

Sushil Gaikwad, Independent

Rhian O'Connor, Liberal Democrat

Eunice Odesanmi, Christian Peoples Alliance

Matthew Pennycook, Labour

Victoria Rance, Green

Kailash Trivedi, The Brexit Party

Thomas Turrell, Conservative

Hackney North & Stoke Newington

Incumbent: Diane Abbott, Labour

Confirmed candidates standing:

Diane Abbott, Labour

Alex Armitage, Green

Richard Ings, The Brexit Party

Lore Lixenberg, Independent

Ben Mathis, Liberal Democrat

Benjamin Obese-Jecty, Conservative

Haseeb Ur-Rehman, Renew

Hackney South & Shoreditch

Incumbent: Meg Hillier, Labour

Confirmed candidates standing:

Mark Beckett, Conservative

Meg Hillier, Labour

Jonty Leff, Workers Revolutionary Party

Robert Lloyd, The Brexit Party

Dave Raval, Liberal Democrat

Tyrone Scott, Green

Hammersmith

Incumbent: Andy Slaughter, Labour

Confirmed candidates standing:

Alex Horn, Green

James Keyse, The Brexit Party

Andy Slaughter, Labour

Jessie Venegas, Liberal Democrat

Xingang Wang, Conservative

Hampstead & Kilburn

Incumbent: Tulip Siddiq, Labour

Confirmed candidates standing:

Johnny Luk, Conservative

James Pointon, The Brexit Party

Matt Sanders, Liberal Democrat

Tulip Siddiq, Labour

David Stansell, Green

Harrow East

Incumbent: Bob Blackman, Conservative

Confirmed candidates standing:

Adam Bernard, Liberal Democrats

Bob Blackman, Conservative

Pamela Fitzpatrick, Labour

Harrow West

Incumbent: Gareth Thomas, Labour

Confirmed candidates standing:

Anwara Ali, Conservatives

Lisa-Maria Bornemann, Liberal Democrats

Richard Jones, The Brexit Party

Rowan Langley, Green

Gareth Thomas, Labour

Hayes & Harlington

Incumbent: John McDonnell, Labour

Confirmed candidates standing:​

Chika Amadi, Christian Peoples Alliance

Harry Boparai, Brexit Party

Wayne Bridges, Conservatives

Alexander Cunliffe, Liberal Democrat

John McDonnell, Labour

Christine West, Green

Hendon

Incumbent: Matthew Offord, Conservative

Confirmed candidates standing:

Clareine Enderby, Liberal Democrat

Matthew Offord, Conservative

David Pinto-Duschinsky, Labour

Portia Vincent-Kirby, Green

Holborn & St Pancras

Incumbent: Kier Starmer, Labour

Confirmed candidates standing:

Mohammad Bhatti, UKIP

Hector Birchwood, Brexit Party

Kirsten De Keyser, Green

Alexandra Hayward, Conservative

Matthew Kirk, Liberal Democrat

Thomas Scripps, Socialist Equality

Kier Starmer, Labour

Hornchurch & Upminster

Incumbent: Julia Dockerill, Conservative

Confirmed candidates standing:

Peter Caton, Green

Thomas Clarke, Liberal Democrat

David Furness, British National Party

Tele Lawal, Labour

Julia Lopez, Conservative

Hornsey & Wood Green

Incumbent: Catherine West, Labour

Confirmed candidates standing:

Dawn Barnes, Liberal Democrats

Daniel Corrigan, The Brexit Party

Jarelle Francis, Green

Ed McGuiness, Conservative

Helen Spiby-Vann, Christian Peoples Alliance

Salah Wakie, Independent

Catherine West, Labour

Ilford north

Incumbent: Wes Streeting, Labour

Confirmed candidates standing:

Donald Akhigbe, Christian Peoples Aliance

Neil Anderson, The Brexit Party

Howard Berlin, Conservatives

Mark Johnson, Liberal Democrat

David Reynolds, Green

Wes Streeting, Labour

Ilford South

Incumbent: Mike Gapes, Labour

Confirmed candidates standing:

Ali Azeem, Conservative

Mike Gapes, Independent Group for Change

Ashburn Holder, Liberal Democrat

Munish Sharma, The Brexit Party

Sam Tarry, Labour

Anne Warrington, Green

Islington North

Incumbent: Jeremy Corbyn, Labour

Confirmed candidates standing:​

Nick The Incredible Flying Brick, Monster Raving Loony Party

James Clark, Conservative

Jeremy Corbyn, Labour

Yosef David, The Brexit Party

Caroline Russell, Green

Nick Wakeling, Liberal Democrat

Islington South & Finsbury

Incumbent: Emily Thornberry, Labour

Confirmed candidates standing:

Jason Charalambous, Conservatives

Paddy Hannam, The Brexit Party

Talia Hussain, Green

Lord Sandys Of Bunhill, Monster Raving Loony Party

Kate Pothalingam, Liberal Democrat

Emily Thornberry, Labour

Kensington

The Liberal Democrats are targeting Kensington with Tory defect Sam Gyimah (PA)

Incumbent: Emma Dent Coad, Labour

Confirmed candidates standing:

Jay Aston Colquhoun, The Brexit Party

Felicity Buchan, Conservative

Emma Dent Coad, Labour

Scott Dore, Workers Revolutionary Party

Harriet Gore, Touch Love Worldwide

Sam Gyimah, Liberal Democrat

Vivien Lichtenstein, Green

Roger Phillips, Christian Peoples Alliance

One to watch:Kensington is another Lib Dem hopeful, with the party fielding former Tory minister Sam Gyimah as their candidate. In 2017 Labour's Emma Dent Coad won the seat from the Tories by a majority of 20.

Kingston & Surbiton

Incumbent: Ed Davey, Liberal Democrat

Confirmed candidates standing:

Aphra Brandreth, Conservative

Chinners Chinnery, Monster Raving Loony Party

Ed Davey, Liberal Democrat

James Giles, Independent

Roger Glencross, UKIP

Scott Holman, The Brexit Party

Sharron Sumner, Green

Leanne Werner, Labour

Lewisham East

Incumbent: Heidi Alexander, Labour

Confirmed candidates standing:​

Rosamund Adoo-Kissi-Debrah, Green

Mark Barber, Independent

Janet Daby, Labour

Ade Fatukasi, Liberal Democrat

Richard Galloway, Young People’s Party

Maureen Martin, Christian Peoples Alliance

Elder Roger Mighton, Independent

Wesley Pollard, The Brexit Party

Sam Thurgood, Conservative

Lewisham West & Penge

Incumbent: Ellie Reeves, Labour

Confirmed candidates standing:

James Braun, Green

Aisha Cuthbert, Conservative

Alex Feakes, Liberal Democrat

Teixeira Hambro, The Brexit Party

Katherine Hortense, Christian Peoples Alliance

Ellie Reeves, Labour

Lewisham Deptford

Incumbent: Vicky Foxcroft, Labour

Confirmed candidates standing:

Tan Bui, Independent

Andrea Carey Fuller, Green

Bobby Dean, Liberal Democrat

Moses Etienne, The Brexit Party

Vicky Foxcroft, Labour

Gavin Haran, Conservative

John Lloyd, Alliance for Green Socialism

Leyton & Wanstead

Incumbent: John Cryer, Labour

Confirmed candidates standing:

John Cryer, Labour

Ashley Gunstock, Green

Zulf Jannaty, The Brexit Party

Noshaba Khiljee, Conservative

Henry Scott, Independent

Ben Sims, Liberal Democrat

Mitcham & Morden

Incumbent: Siobhain McDonagh, Labour

Confirmed candidates standing:

Des Coke, Christian Peoples Alliance

Jeremy Maddocks, The Brexit Party

Pippa Maslin, Green

Siobhain McDonagh, Labour

Luke Taylor, Liberal Democrat

Toby Williams, Conservative

Old Bexley and Sidcup

Incumbent: James Brokenshire, Conservative

Confirmed candidates standing:

James Brokenshire, Conservative

Matt Browne, Green

Simone Reynolds, Liberal Democrat

David Tingle, Labour

Carol Valinejad, Christian Peoples Alliance

Orpington

Incumbent: Jo Johnson, Conervative​

Confirmed candidates standing:

Gareth Bacon, Conservative

Simon Jeal, Labour

Allan Tweddle, Liberal Democrat

Karen Wheller, Green

Poplar & Limehouse

Incumbent: Jim Fitzpatrick, Labour

Confirmed candidates standing:​

Apsana Begum, Labour

Andrew Cregan, Liberal Democrat

Catherine Cui, The Brexit Party

Andy Erlam, Independent

David Jameson, Green

Shaun Oke, Conservative

Putney

Incumbent: Justine Greening, Conservative

Confirmed candidates standing:

Fleur Anderson, Labour

Fergal McEntree, Green

Will Sweet, Conservative

Sue Wixley, Liberal Democrat

One to watch: Putney is expected to be among the capital's most unpredictable races, with long-time cabinet minister Justine Greening standing down after 14 years holding the seat.

Richmond Park

Zac Goldsmith faces losing his Tory Richmond Park seat, after winning it by just 45 votes in 2017 (Getty Images)

Incumbent: Zac Goldsmith, Conservative

Confirmed candidates standing:

Zac Goldsmith, Conservative

Sandra Keen, Labour

Sarah Olney, Liberal Democrat

Caroline Shah, Independent

John Usher, Independent

One to watch:Richmond Park is a key battleground ahead of the 12 December poll. Tory Zac Goldsmith won the seat by just 45 votes in 2017, so it's all to play for. Notably, the Brexit Party have stood down to boost his chances.

Romford

Incumbent: Andrew Rosindell, Conservative

Confirmed candidates standing:

David Hughes, Green

Angelina Leatherbarrow , Labour

Andrew Rosindell, Conservatives

Ian Sanderson, Liberal Democrats

Ruislip, Northwood & Pinner

Incumbent: Nick Hurd, Conservative

Confirmed candidates standing:

Femy Amin, Animal Welfare Party

Peymana Assad, Labour

Jonathan Banks, Liberal Democrats

Tracy Blackwell, Independent

Sarah Green, Green

David Simmonds, Conservative

Julian Wilson, Independent

Streatham

Incumbent: Chuka Umunna, Labour

Confirmed candidates standing:

Scott Ainslie, Green

Penelope Becker, The Brexit Party

Rory O’Broin, Conservative

Bell Ribeiro-Addy, Labour

Helen Thompson, Liberal Democrat

Sutton & Cheam

Incumbent: Paul Scully, Conservative

Confirmed candidates standing:

Hina Bokhari, Liberal Democrats

Bonnie Craven, Labour

Claire Jackson-Prior, Green

Paul Scully, Conservative

Tooting

Incumbent: Rosena Allin-Khan, Labour

Confirmed candidates standing:

Rosena Allin-Khan, Labour

Kerry Briscoe, Conservative

Olly Glover, Liberal Democrat

Glyn Goodwin, Green

Roz Hubley, Social Democratic Party

Adam Shakir, The Brexit Party

Tottenham

Incumbent: David Lammy, Labour

Confirmed candidates standing:

Andrew Bence, Social Democratic Party

Emma Chan, Green

David Lammy, Labour

James Newhall, Conservative

Tammy Palmer, Liberal Democrat

Jonathan Silberman, Communist League

Frank Sweeney, Workers Revolutionary Party

Abdul Turay, The Brexit Party

Twickenham

Incumbent: Vince Cable, Liberal Democrat

Confirmed candidates standing:

Isobel Grant, Conservative

Ranjeev Walia, Labour

Stuart Wells, The Brexit Party

Munira Wilson, Liberal Democrat

Uxbridge & South Ruslip

Incumbent: Boris Johnson, Conservative

Confirmed candidates standing:

Count Binface, Independent

Lord Buckethead, Monster Raving Loony Party

Norma Burke, Independent

Geoffrey Courtenay, UKIP

Joanne Humphreys, Liberal Democrat

Boris Johnson, Conservatives

Mark Kier, Green

Ali Milani, Labour

Bobby Smith, Independent

Wiliam Tobin, Independent

Alfie Utting, Independent

Yace “Interplanetary Time Lord” Yogenstein, Independent

One to watch:Left-wing group Momentum has launched a mass operation in Uxbridge, as activists attempt to unseat the Prime Minister, who sits on a majority of 5,034.

Vauxhall

Incumbent: Kate Hoey, Labour

Confirmed candidates standing:

Jacqueline Bond, Green

Sarah Bool, Conservatives

Florence Eshalomi, Labour

Salah Faissal, Independent

Sarah Lewis, Liberal Democrat

Andrew McGuiness, The Brexit Party

Walthamstow

Incumbent: Stella Creasy, Labour

Confirmed candidates standing:

Shade Adoh, Conservatives

Paul Campbell, The Brexit Party

Meera Chadha, Liberal democrats

Stella Creasy, Labour

Andrew Johns, Green

Deborah Longe, Christian Peoples Alliance

West Ham

Incumbent: Lyn Brown, Labour

Confirmed candidates standing:

Lyn Brown, Labour

Paul Jobson, Christian People’s Alliance

Humera Kamran, Communities United

Danny Keeling, Green Party

Sara Kumar, Conservative

Elmear O’Casey, Liberal Democrats

Emma Jane Stockdale, The Brexit Party

Westminster North

Incumbent: Karen Buck, Labour

Confirmed candidates standing:

Karen Buck, Labour

Gabriela Fajardo Palacios, Christian Peoples Alliance

George Lee, Liberal Democrat

Jamie Macfarlane, Conservative

Cyrus Parvin, Brexit Party

Holly Robinson, Green

Wimbledon

Incumbent: Stephen Hammond, Conservative

Confirmed candidates standing:

Graham Hadley, Independent

Stephen Hammond, Conservative

Paul Kohler, Liberal Democrat

Jackie Schneider, Labour